Site icon legalbukmacher.pl

Lech Poznań – Fiorentina typy i analizy

W dzisiejszym meczu pomiędzy Lechem Poznań a Fiorentiną dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku. Obie drużyny są w formie, choć różnice klas pod względem lig są na niekorzyść Polaków. Fiorentina bardzo dobrze radzi sobie w lidze Włoskiej, z kolei Lech Poznań to drużyna z dużymi aspiracjami w Ekstraklasie.

Lech Poznań Fiorentina typy

Aby Lech Poznań liczył na cokolwiek w ćwierćfinale ligi konfederacji, musi zagrać dobry mecz u siebie. Pierwszy mecz u siebie to zawsze okazja do tego, aby zdobyć choćby minimalną przewagę psychologiczną, nad rywalem. Dodatkowo, Fiorentina na pewno będzie mieć problem na boisku Lecha, które odstaje jakościowo od standardów, które panują we Włoszech.

Jako że trudno jest przewidzieć wynik tego spotkania, postanowiliśmy zagrać typ „obie strzelą”, ponieważ Lech nie może liczyć na to, że wygra chociażby jedną bramką, na terenie Fiorentiny. Na swoim terenie Fiorentina jest niezwykle efektywna i radzi sobie z o wiele mocniejszymi rywalami niż Lech Poznań. Dlatego też, uważamy że dzisiejszy mecz to właściwie być albo nie być, jeśli chodzi o Lecha Poznań. Skutkiem tego stawiamy, że obie drużyny strzelą!

Typujemy: Obie strzelą (2.00) Superbet

Exit mobile version