Warto wiedzieć zanim założysz konto u bukmachera cz.2

Czas na drugą część artykułu pod tytułem: Warto wiedzieć – zanim założysz konto u bukmachera. Mamy dla Ciebie kolejne pięć wskazówek, które ułatwią wybór bukmachera i rejestrację w serwisie, który w pełni sprosta indywidualnym potrzebom.

  1. Konkretne wydarzenia sportowe? Sprawdź czy są dostępne u bukmachera

Zależy Ci na obstawianiu konkretnych dyscyplin sportu? Koniecznie sprawdź, jak w danej dyscyplinie prezentuje się oferta wybranego bukmachera. O ile w przypadku piłki nożnej, koszykówki czy siatkówki nie ma problemu, o tyle nie wszystkie mniej popularne dyscypliny mogą być dostępne u legalnych bukmacherów. W przypadku polskich realiów bardzo dobrym przykładem jest żużel, który przecież cieszy się ogromnym zainteresowaniem wielu kibiców. Niestety tylko w niektórych serwisach można obstawiać wyniki meczów w czarnym sporcie. To samo dotyczy konkretnych imprez sportowych, np. gal wybranej federacji sztuk walki czy rozgrywek ligowych w mniejszym kraju. Analizując ofertę bukmachera sprawdź, czy w jego ofercie dostępne są zdarzenia, które chcesz obstawiać.

  1. Warunek obrotu – sprawdź ofertę powitalną

Nie każdy bonus powitalny dostępny w serwisie bukmacherskim jest warty skorzystania. W branży bukmacherskiej nie ma nic za darmo. Bonus w zdecydowanej większości przypadków jest objęty warunkiem obrotu, a to oznacza, że zanim będzie go można wypłacić, otrzymane pieniądze trzeba obrócić określoną liczbę razy. Zwróć uwagę, czy warunek obrotu dotyczy wyłącznie bonusu, czy też bonusu i depozytu. Poza liczbą obrotów sprawdź, jakie zakłady będą się zaliczały do obrotu. W większości przypadków trzeba postawić zakład z zachowaniem minimalnego kursu. Czasem wymogiem jest to, aby był to zakład AKO z przynajmniej kilkoma zdarzeniami.

Im bardziej skomplikowany warunek obrotu, tym trudniej będzie obronić otrzymane środki, zwłaszcza, że czas na zrealizowanie obrotu nie jest ograniczony. Nie dziwi zatem fakt, że doświadczeni gracze znacznie bardziej wolą otrzymać mniejszy bonus, ale z łagodnym warunkiem obrotu lub całkowicie zwolniony z takiego wymogu. Tutaj prym wiodą przede wszystkim zakłady bez ryzyka, w których zwrot stawki w przypadku przegranego kuponu nie musi być obciążony takim warunkiem.

  1. Przygotuj niezbędne dokumenty przed rejestracją konta
Czytaj również:  Dlaczego przy rejestracji u bukmachera trzeba dołączyć skan dowodu osobistego? Bukmacherzy bez dowodu.

Obstawianie zakładów bukmacherskich u legalnych bukmacherów wymaga rejestracji i weryfikacji konta. W trakcje rejestracji podaje się następujące informacje: dane osobowe (imię i nazwisko, datę urodzenia, obywatelstwo, PESEL), dane teleadresowe (adres zamieszkania, numer telefonu) oraz dane konta (email, hasło, opcjonalnie login). Informacje podane w trakcie rejestracji zostaną zweryfikowane podczas weryfikacji, do której potrzebne będą dwa dokumenty. Przede wszystkim potrzebny jest skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości z dwóch stron (może to być dowód osobisty lub paszport). Potrzebny jest także dokument potwierdzający miejsce zamieszkania. Może to być rachunek lub wyciąg z konta bankowego z ostatnich trzech miesięcy. Weryfikacja jest niezbędna do tego, aby obstawiać zakłady bez górnego limitu stawek, a także, aby móc wypłacać ewentualne wygrane.

  1. Zapoznaj się z aplikacją mobilną

Coraz większa liczba graczy obstawia zakłady bukmacherskie z poziomu aplikacji mobilnej. Dlatego też, warto zapoznać się z aplikacją mobilną, jaką posiada bukmacher. Obecnie jest to standard, ale jakość aplikacji jest bardzo różna. Czym się kierować? Przede wszystkim prostym układem oraz funkcjonalnością. W końcu zależy nam na tym, aby móc szybko i sprawnie obstawiać konkretne wydarzenia sportowe, dokonywać wpłat i wypłat, czy też korzystać z innych funkcji bukmachera. Podstawą są także nowoczesne funkcje, które pozwolą wygodnie zabezpieczyć aplikację odciskiem palca, skanem twarzy lub przynajmniej wzorem blokady ekranu.

  1. Możesz obstawiać u kilku bukmacherów!

Spora część graczy ogranicza się do jednego serwisu bukmacherskiego. Warto zatem zaznaczyć, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby obstawiać zakłady u kilku bukmacherów. Na takie rozwiązanie decyduje się zresztą duża liczba bardziej doświadczonych graczy. Płynie z tego wiele korzyści, a mianowicie: możliwość korzystania z większej ilości promocji i bonusów, możliwość obstawiania zakładów po optymalnych kursach bukmacherskich, dostęp do większej liczby wydarzeń sportowych. Początkującym graczom radzimy jedynie to, aby nie rejestrowali się u kilku bukmacherów równolegle, ponieważ to znacznie utrudnia obrócenie bonusem powitalnym. Po skorzystaniu z jednej promocji i zapoznaniu się z możliwością danego bukmachera można przejść do sprawdzenia innego serwisu.

Czytaj również:  Weryfikacja konta u bukmachera, a skan dowodu osobistego - wymagania do obstawiania przez internet.

Aktualnie, na polskim rynku bukmacherskim funkcjonują aż 23 firmy, które posiadają licencję na urządzanie zakładów wzajemnych przez Internet. Jest zatem z czego wybierać! Korzystanie z usług kilku bukmacherów pozwala porównać wiele ofert i samodzielnie przekonać się o tym, jak zróżnicowany i różnorodny jest aktualnie rynek bukmacherskim w naszym kraju.