Jak wygrywać na zakładach sportowych?

Dobra gra i regularne wygrywanie w zakładach bukmacherskich nie jest prostą sztuką. Wielu osobom wydaje się, że wystarczy obstawić i liczyć na łut szczęścia, aczkolwiek nie zawsze tak właśnie jest. Na to składa się wiele czynników, które mogą spowodować, że danemu graczowi wpadnie na konto bardzo przyjemna kwota. My mamy kilka rozwiązań o tym, jak wygrywać na zakładach. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem.

Możliwe granie bez wkładu własnego

Rozpoczynając swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, warto wybrać takie firmy, które oferują darmowe środki za rejestrację i poprawną weryfikację konta. Oczywiście wiele firm chce za wszelką cenę przyciągnąć do siebie nowych klientów, stąd też ich oferta zazwyczaj zawiera ten właśnie element. Gra i możliwość wypłaty środków bez konieczności depozytu własnych pieniędzy to bardzo duży plus.

Bonusów w zakładach bukmacherskich może być zdecydowanie więcej. Jednym z takich może być bonus bez ryzyka, gdzie gracz inwestując swoje pieniądze ma zapewnione, że w przypadku porażki może liczyć na całkowity zwrot środków i możliwość ich wypłaty bądź też dalsza gra. To również jeden z ciekawszych sposobów.

Ostatnią opcją, z której warto skorzystać,a którą preferuje duża liczba firm bukmacherskich dla nowych graczy jest bonus od wpłaty. Zazwyczaj polega to na tym, że depozyt środków jest podwajany, bądź jest to wysokość 50% od wkładu, a dodatkowe środki wędrują na konto bonusowe. By je uwolnić, należy obrócić wpłaconą kwotą. Możliwe jest więc, przy pozytywnym rozstrzygnięciu, wygranie większej ilości środków niż w normalnym przypadku.

Oferta na podwyższenie kursów

W związku z ważnymi wydarzeniami sportowymi, bukmacherzy bardzo często oferują podwyższenie kursów. To też zazwyczaj skierowane jest do nowych graczy, ale to bardzo interesująca opcja, ponieważ kurs na dane wydarzenie może od czasu do czasu wynieść 50, 100, a nawet 200, gdy normalnie jest on kilkadziesiąt razy mniejszy. Jest to zatem bardzo korzystna opcja. Te także pojawiają się dla stałych graczy, aczkolwiek jest to nieco inna forma. Warto jednak śledzić ofertę u bukmacherów, ponieważ w każdej chwili może pojawić się tam coś ciekawego.

Czytaj również:  Siatkówka na żywo – jak ją obstawiać?

Sposoby na wygrywanie

Mając zatem wiedzę o tym, że warto korzystać z bonusów od bukmacherów, należy sobie teraz odpowiedzieć na pytanie, jak wygrywać na zakładach sportowych, a zatem jakie są najlepsze sposoby i najczęściej obstawiane dyscypliny.

Typując dane wydarzenie warto przeanalizować sobie je pod kątem statystyk, formy, czy też kontuzjowanych graczy bądź pojedynków bezpośrednich, jeśli są to sporty zespołowe. Tak jest w przypadku piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i innych. Analizy sportowe na dane wydarzenia zazwyczaj znajdują się w Internecie na konkretnych stronach i jest to duża dawka wiedzy od osób, które mają konkretną wiedzę na temat danych rozgrywek bądź konkretnego wydarzenia. Warto więc z tego skorzystać, bo to może znacznie ułatwić wybór typu. Warto także być aktywnym w mediach społecznościowych, ponieważ tam dane drużyny, czy też zawodnicy publikują wiele ciekawostek, na podstawie których możliwe jest wysnucie odpowiednich wniosków. Tam także eksperci publikują swoje propozycje w postaci filmików czy zwykłych postów.

Każda z osób bawiących się w zakłady ma zazwyczaj swoje ulubione dyscypliny, drużyny. Warto iść w tym kierunku, a nie zajmować się sportami, o których nie ma się zbyt dużego pojęcia. Taka droga prowadzi zazwyczaj donikąd, nie w każdym przypadku bowiem można liczyć na szczęście. Jego limit w pewnym czasie po prostu się wyczerpuje. Poza tym dobrym rozwiązaniem jest umiejętne zarządzanie swoim budżetem. Warto po wpłacie większość środków oszczędzić, bo nie wiadome jest, czy obstawione przez nas wydarzenie będzie trafione. Gra za całą stawkę zazwyczaj prowadzi do frustracji, a to jest krok do uzależnienia się, ponieważ przychodzi chęć odegrania się.

Zakłady powinny być zabawą

Grając w zakładach bukmacherskich chodzi oczywiście o to, by coś od czasu do czasu wygrać, ale przede wszystkim to powinna być forma zabawy i emocji związanych z danym wydarzeniem. Niemożliwe jest to, by każdy z kuponów, każdy z typów zaświecił się na zielono. Mamy tutaj element hazardu i porażka w każdej chwili jest w to wliczona. Warto więc sugerować się podanymi powyżej argumentami i przestrzegać konkretnych zasad, aby nie dać się uzależnić i nie tracić w ten sposób zbyt dużej ilości pieniędzy.

Czytaj również:  Jak obstawiamy mecze?

Odpowiadając zatem na pytanie, jak wygrywać na zakładach sportowych mówimy, że konieczna jest dobra zabawa, a także odpowiednia wiedza, a także poszukiwanie stron bukmacherskich, które oferują darmowe środki. Nic tak nie cieszy jak możliwość wygrania darmowych pieniędzy bez konieczności wpłaty. Możliwości jak widać jest zatem całkiem dużo, więc warto śledzić Internet, media społecznościowe i pytać się o radę bardziej doświadczonych osób w tej branży, a wówczas możliwy jest całkiem fajny dochód co pewien okres. Warto bazować na doświadczeniu i unikać pewnych wyborów. Zakłady też powinny uczyć, dlatego warto wyciągać wnioski z porażek.