Jak wyglądają aktualne zakłady bukmacherskie bonusy?

Planujesz wejść do świata zakładów wzajemnych? A może poszukujesz nowych ciekawych bonusów, które pozwolą ci zwiększyć zyski z gry? Niezależnie od tego na jakim etapie swojej przygody z bukmacherką się znajdujesz, z pewnością będziesz zainteresowany dzisiejszym artykułem. Znajdziesz w nim szereg informacji, które pozwolą ci zgarnąć dodatkowe środki na zakłady.

Zakłady bukmacherskie – bonusy na start

W pierwszej kolejności przyjrzymy się bonusom powitalnym, które pozwalają wkroczyć osobom początkującym do świata zakładów bukmacherskich. Tym co je wyróżnia jest zdecydowanie wyższa wartość, w porównaniu do tradycyjnych bonusów na zakłady i brak konieczności spełnienia sztywnych zasad dla ich otrzymania. Tym co musisz zrobić aby otrzymać bonus powitalny jest założenie konta u nowego operatora zakładów wzajemnych. Poniżej znajdziesz przejrzyste informacje dotyczące bonusów powitalnych.

Najwięcej środków rozdaje bukmacher TOTALbet, nowi gracze zakładający konto u tego operatora mogą liczyć na 5239 zł, na które składa się:

 • 5000 zł bonusu za wpłatę pierwszego depozytu,
 • 200 zł na zakład bez ryzyka,
 • 39 zł freebetu na zakład bez depozytu,
 • Mega nielimitowana gra bez podatku 12%.

Superbet przyznaje bonus powitalny o wartości 3754 zł na który składa się:

 • 3500 zł bonusu na zakłady bez ryzyka – caschback,
 • 200 zł bonusu od pierwszego depozytu,
 • 34 zł na zakład bez depozytu – freebet.

forBET dla nowych graczy przygotował bonus o wartości aż 3310 zł, w którego skład wchodzą:

 • 2080 zł bonusu od pierwszej wpłaty (100%),
 • 1200 zł bonusu na zakłady bez ryzyka – cashback,
 • 30 zł na zakład bez depozytu – freebet,
 • 30 dni gry bez podatku 12%.

Gracze zakładający konto w NobleBET mogą liczyć na premię powitalną o wartości 2573zł, na którą składają się:

 • 2500 zł bonusu od wpłaty trzech pierwszych depozytów,
 • 73 zł na zakład bez depozytu – freebet,
 • 30 dni na grę bez podatku.
Czytaj również:  Udinese - Napoli Darmowe typy i analizy

STS gwarantuje nowym graczom bonus o wartości 1660 złotych, w którym znajdziesz:

 • 1500 zł bonusu od pierwszego depozytu,
 • 100 zł ekstra bonusu na zakład bez ryzyka,
 • 60 zł bonusu na freebet.

Powyższe bonusy powitalne, to zaledwie najwyższe oferty przygotowane przez operatorów. W rzeczywistości każdy z nich gwarantuje dodatkowe środki dla nowych graczy, które po wpisaniu odpowiednich kodów rejestracyjnych pozwolą ci zgarnąć pełną wartość bonusów.

Zakłady bukmacherskie – bonusy – na czym polegają?

Jeśli powyższe nazwy niewiele ci mówią, to powinieneś poznać szczegółowe zasady każdego z bonusów. Niezależnie od tego, czy dopiero zakładasz swoje pierwsze konto u bukmachera, czy kontynuujesz grę, to nie różnią się szczególnie między sobą. Poniżej poznasz zasady, jakie obowiązują przy korzystaniu z większości bonusów bukmacherskich.

Bonus od wpłaty depozytu

Operatorzy zakładów wzajemnych uwielbiają stosować ten bonus w swoich ofertach powitalnych. Mogą tutaj zaproponować wysokie stawki, ponieważ dla ich zgarnięcia gracz musi się naprawdę postarać. Jeśli jednak zdecyduje się spełnić warunki promocji, wówczas może liczyć na naprawdę wysokie doładowanie od operatora. Bonusy od depozytu zwykle bazują na wzorze – 100% do X, gdzie x jest kwotą bonusu przyznawaną przez bukmachera. Nie trudno zauważyć, że przy wpłacie 100 zł bukmacher drugą 100 wrzuci ci na konto. To samo dotyczy przy tym wysokich bonusów od depozytu. Jeśli bukmacher udostępnia ci 2500zł bonusu od depozytu, wówczas taką samą wartość musisz wpłacić, aby podwoić stan swoich środków.

Zakład bez ryzyka

Kolejną ciekawą promocją u legalnych polskich bukmacherów są zakłady bez ryzyka. Tzw. cashback pozwala na odzyskanie określonej puli środków w przypadku, gdy zakład okaże się przegrany. Ta promocja jest szczególnie przydatna dla nowych graczy, którzy dopiero wchodzą do świata zakładów wzajemnych, ponieważ pozwala na sprawdzenie swoich sił, przy równoczesnym możliwie jak najniższym poziomie ryzyka.

Czytaj również:  Legia Warszawa - Austria Wiedeń analiza i typy

Bonus na zakład bez depozytu

Freebety to pozycja lubiana przez każdego gracza. Tutaj bukmacher gwarantuje graczom określoną kwotę na zakład, bez konieczności angażowania środków własnych.

Zakłady bukmacherskie – bonusy dla stałych graczy

Tym co zasługuje na szczególne uznanie u operatorów zakładów wzajemnych jest to, że nie zapominają oni o swoich stałych graczach. Każdy z nich może liczyć na atrakcyjne bonusy i promocje, które pozwalają zgarnąć dodatkowe środki, powiększyć depozyt lub grać bez ryzyka. Dodatkowo legalni polscy bukmacherzy pozwalają swoim graczom na dołączenie do klubów lojalnościowych, w ramach których gracze mogą zgarniać nie tylko ciekawe bonusy, ale ci najaktywniejsi również wartościowe nagrody rzeczowe i pieniężne, a także wejściówki na prestiżowe wydarzenia sportowe.

Jedną z ciekawszych promocji przygotowanych dla stałych graczy, które niebawem się skończą jest SuperSpin od Superbet. Gracze każdego dnia mogą wykręcić wysokie nagrody, które następnie mogą przeznaczyć na postawienie określonych zakładów. Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji, musisz się spieszyć, obowiązuje ona tylko do końca września.