Jak wpłacić w Superbet przy pomocy paysafecard?

Legalni polscy bukmacherzy oferujący zakłady przez internet prześcigają się w proponowaniu ciekawych form wpłaty środków, pozwalających typerowi wybrać jak najlepsze rozwiązania. Nie da się ukryć, że dla wielu graczy punkt, obejmujący dostępność różnorodnych metod wpłaty bywa kluczowy dla wielu graczy. Nic więc dziwnego, że im więcej metod oferuje dany bukmacher, tym więcej graczy będzie decydowało się na założenie konta właśnie u niego. Jedną z ciekawszych propozycji wpłaty depozytu, są płatności przy wykorzystaniu paysafecard. Wybierając Superbet gracze mogą korzystać z tej metody. Jeśli zastanawiasz się, czy warto wybrać taką formę płatności, koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem.

Jak działa paysafecard?

System paysafecard to rewolucja na rynku płatności. Pozwala na dokonywanie wpłat całkowicie anonimowo, bez konieczności łączenia płatności z własnym rachunkiem bankowym. Jest to szczególnie ważne, dla tych osób, którym zależy na tym, by ich transakcje pozostały ukryte.

Samo korzystanie z płatności przy wykorzystaniu systemu paysafecard jest niezwykle proste. Wystarczy, że znajdziesz odpowiedni punkt sprzedaży w którym kupisz kod prepaid. W ofercie są doładowania o wartości 20, 30, 50, 100 i 200 złotych. Użytkownicy decydujący się na zakup kodu prepaid mogą dokonywać płatności na dwa sposoby: bez rejestracji i z założeniem konta.

W przypadku płatności bez rejestracji użytkownik musi posiadać odpowiedni kod, składający się z 16 znaków. Maksymalna kwota transakcji dla osób, które nie zdecydują się na założenie kotna wynosi 200 złotych.

W wariancie z rejestracją użytkownicy zyskują znacznie wyższy limit wynoszący aż 4000 złotych. dodatkowo, gracz nie musi pamiętać kodów, ponieważ płatności może dokonywać bezpośrednio z poziomu własnego konta. Takie rozwiązanie nie tylko daje możliwość stałego analizowania i kontrolowania wydatków, ale dodatkowo pozwala na wyrobienie karty prepaid Mastercard, co może się przydać podczas planowanych płatności w punktach stacjonarnych. Ponadto, w przypadku tego wariantu, prowizje płaci się dopiero od 13 miesiąca.

Czytaj również:  Linfield - Pogoń Szczecin analiza i typy

Jak wyglądają płatności paysafecard w Superbet?

Jeśli planujesz typować zakłady bukmacherskie w Superbet, możesz liczyć na dostęp do płatności przy wykorzystaniu systemu paysafecard. Ta wygodna metoda wykorzystania karty przedpłaconej do płatności internetowych sprawdzi się nie tylko w przypadku sklepów internetowych, ale również wpłacania depozytów u legalnych polskich bukmacherów. Szczególną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że nie musisz mieć aktywnego rachunku bankowego, by móc korzystać z tej metody płatności. Wystarczy, że dokonasz zasilenia podczas zakupu karty, a także podczas późniejszego wykorzystania odpowiedniego kodu kreskowego karty. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, szczególną zaletą tej metody płatności jest fakt, że pozwala ona na zachowanie pełnej anonimowości. Nikt, nie będzie w stanie zauważyć, że w wolnej chwili zajmujesz się typowaniem zakładów bukmacherskich. W przeciwieństwie do wpłat dokonywanych z rachunku bankowego, dane nie będą nigdzie zapisywane.

Wpłaty depozytu w Superbet za pośrednictwem karty przedpłaconej paysafecard są niezwykle proste. Gdy wybierzesz już kwotę, jaką planujesz wpłacić, zostaniesz przekierowany do nowego okna, w którym należy podać 16 cyfrowy kod (w przypadku użytkowników, którzy nie zdecydowali się na rejestrację konta) lub wprowadzić dane do logowania na swoim koncie paysafecard.

Gdy zatwierdzisz przelew, środki wskazane w pierwszym kroku zostaną przekazane na twoje konto depozytowe. Transakcja zostanie zrealizowana w ciągu nie więcej niż jednej minuty.

Co ciekawe, ten legalny polski bukmacher daje swoim graczom możliwość dokonywania wpłat depozytu również za pośrednictwem Scan2Pay. To ciekawa propozycja oferowana przez Paysafecard, która sprawia, że poza możliwością dokonywania wpłat depozytu, zyskasz również możliwość dokonania wypłaty środków na swoje konto internetowe. Musisz jednak pamiętać, że opcja ta będzie dostępna dla ciebie wyłącznie wówczas, gdy zdecydujesz się na zarejestrowanie konta w Paydafecard. Jeśli zdecydujesz się na dokonywanie wpłaty depozytu z karty przedpłaconej bez rejestracji, korzystając wyłącznie z 16 cyfrowego kodu, wówczas nie będziesz mógł liczyć na zwroty tą samą metodą.

Czytaj również:  Birmingham - Cartagena analiza i typy

Jakie są główne zalety korzystania z PaySafeCard?

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, wpłaty depozytu przy wykorzystaniu kart przedpłaconych PaySafeCard pozwalają na zachowanie pełnej anonimowości, szczególnie w przypadku wariantu bez rejestracji. Decydując się na tę metodę, nie musisz się obawiać, że podczas późniejszego ubiegania się o kredyt, bank będzie kwestionował twoją wiarygodność płatniczą, w związku z typowaniem zakładów bukmacherskich.

Jednak poza tym, płatności PaySafeCard gwarantują również szybkie realizacje płatności, bez dodatkowej prowizji ze strony bukmachera. W przeciwieństwie do tradycyjnych przelewów bankowych, nie musisz czekać na przetworzenie płatności, co w przypadku wpłaty zahaczającej o weekend może trwać nawet kilka dni. Metoda ta sprawia, że możesz rozpocząć typowanie zakładów bukmacherskich od razu, gdy tylko będziesz miał na to ochotę. Środki na twoim koncie pojawią się niemal natychmiast, dzięki czemu nie ominą cię ciekawe propozycje typowania.