Islandia U19 – Norwegia U19 typy

Mecz Islandii U19 z Norwegią U19 jest całkiem fajny, pod względem obstawiania. W tym meczu możemy bowiem skorzystać z typu na drużynę Norwegii U19, która powinna dziś bez problemu powalczyć, o kolejne 3 punkty w grupie B. Sytuacja w grupie B jest aktualnie otwarta, ponieważ zarówno Norwegia jak i Hiszpania, mają zaledwie po 3 punkty. Skutkiem tego, dziś możemy spodziewać się meczu, w którym Norwegia będzie chciała powalczyć o 3 punkty w grupie.

Islandia U19 Norwegia U19 typy

W dzisiejszym meczu spodziewamy się wyrównanej, aczkolwiek dość ofensywnej gry, która powinna znaleźć ujście w bramkach Norwegii. Biorąc pod uwagę obie drużyny, możemy spodziewać się tego, że obie z nich trafią. Jednak naszym założeniem jest typ na Norwegię, która jest jednak w bardzo dobrej formie ofensywnej, co powinno przełożyć się na jej wygraną.

Islandia U19 to także drużyna z ambicjami, jednak nie posiadająca tak silnego rażenia w ofensywie, co Norwegia U19. Skutkiem tego, stawiamy na Norwegię U19, która powinna dziś powalczyć o 3 punkty w grupie.

Typ: Norwegia (2.00) Superbet

Czytaj również:  Free spiny za rejestrację w Superbet