Holandia – Chorwacja analiza i typy

W dzisiejszym meczu półfinałowym, pomiędzy Holandią a Chorwacją będziemy mogli oglądać dwa zespoły, które będą walczyć o wygraną w tym starciu. Zarówno Holandia jak i Chorwacja ma chrapkę na finał fazy play off, jednakże miejsce jest tylko na jedną drużynę w tym zestawieniu. Według nas, będzie to Holandia!

Holandia Chorwacja typy

W dzisiejszym meczu nie szukamy rozwiązań, które mogą się nie sprawdzić. Według nas. Holandia to drużyna młoda, z wielkim potencjałem, a także bardzo ofensywna. Powinno to śmiało sprawdzić się w praktyce, ponieważ Chorwacja rozgrywa piłkę bardzo powolnie i w formie ataku statycznego. Faktycznie, może to nie podejść drużynie Holenderskiej, ponieważ atak pozycyjny jest bardzo trudny w przejęciu. Jeśli jednak dojdzie do przejęcia, Holandia będzie pokazywać swoją siłę, co może przełożyć się na sukces w tym meczu.

W naszej opinii nie ma sensu kombinować, ponieważ różnica piłkarzy obu drużyn jest właściwie pokoleniowa. Młoda Holandia kontra u schyłku swojej kariery Chorwacja, raczej będzie mieć dziś jeden finał.

Typ: Holandia (2.05) Superbet

Czytaj również:  Przegląd typów na dzisiaj