Heracles – Almere typy (31.03)

Mecz pomiędzy Heraclesem a Almere jest absolutnym hitem, jeśli chodzi o aktualną kolejkę w drugiej lidze Holenderskiej. Naprzeciw siebie zmierzą się bowiem zespoły z 2 i 3 miejsca, przy czym to Heracles gra u siebie i dysponuje niepowtarzalną siłą ofensywną, której nie może równać się właściwie nikt, w lidze holenderskiej. Dlatego też, zagramy dziś w stronę gospodarzy!

Heracles Almere typy

W dużej mierze wpływ na wybór tego betu podyktował wysoki kurs, który wydaje się być niezwykle atrakcyjny. Heracles jest w szczytowej formie i goni pierwszy w lidze Zwolle, do którego brakuje mu 3 punktów. Dziś Zwolle gra również, lecz z ostatnim w lidze, Jong Utechtem, który raczej nie wyjdzie z tego pojedynku nawet z remisem. Skutkiem tego, Heracles musi nadal iść swoją drogą i wygrać kolejny mecz.

W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami padł kosmiczny wynik 3:2, który był tym razem na stronę drużyny Almere. Jednak poprzednie dwa spotkania, bardzo pewnie wygrał Heracles. Dlatego też, dziś twierdzimy, że Heracles równie gładko poradzi sobie z drużyną Almere, która posiada o połowę słabszy potencjał w ofensywie!

Typ: Heracles (1.67) Superbet

Czytaj również:  Alanyaspor - Kasimpasa typy i analizy