Darmowa kasa za rejestrację bez depozytu – Gdzie zyskać darmową kasę za rejestrację w bukmacherce?

Bukmacherzy dokładają wszelkich starań, aby zaoferować nowym klientom atrakcyjny bonus na start. Przy tak dużej konkurencji, jaką mamy obecnie na rynku, jest to jedyny sposób, aby nakłonić użytkowników do zarejestrowania konta. Popularnością cieszy się zwłaszcza darmowa kasa za rejestrację bez depozytu, jaką można otrzymać w ramach promocji powitalnej. W tym miejscu powiemy kilka słów o tym, jak działa bonus bez depozytu.

Czy można zdobyć darmowe środki za rejestrację?

Na polskim rynku bukmacherskim funkcjonuje już ponad 20 legalnych bukmacherów. Każdy z nich dokłada wszelkich starań, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów. Co za tym idzie, gracze mogą liczyć na liczne promocje oraz bonusy dostępne przy rejestracji konta. Jednak darmowa kasa za rejestrację bez depozytu nie jest dostępna we wszystkich serwisach. Większość bukmacherów stawia jednak na klasyczny bonus powitalny, który można zgarnąć dopiero po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Bonus, który można otrzymać przed pierwszą wpłatą jest określany bonusem bez depozytu. Dzięki takiej promocji gracze mają możliwość obstawienia pierwszych zakładów bez narażania swojego kapitału. To świetne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku nowych graczy, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w świecie zakładów bukmacherskich. Darmowa kasa za rejestrację bez depozytu nie jest duża, zwykle buki oferują klientom ok. 20 – 25 złotych, natomiast 50 zł to górna granica. Ale jak to mówią, za darmo to i sól wydaje się być słodka!

Co to jest bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu to promocja, w ramach której gracze otrzymują niewielką kwotę pieniędzy za samą rejestrację konta, przed dokonaniem pierwszej wpłaty. W żargonie graczy taki bonus jest określany mianem „jazdy testowej”. Gracz może bowiem postawić zakład bez narażania swojego kapitału, aby sprawdzić, jak spisuje się serwis i czy warto tu deponować swoje środki. Co ważne, zazwyczaj do otrzymania takiego bonusu konieczna nie jest weryfikacja. To oznacza, że w zupełności wystarczy szybka rejestracja i założenie konta tymczasowego.

Czytaj również:  Gdzie można pozyskać freebet bez depozytu w Polsce?

Czy taki bonus to darmowa kasa za rejestrację bez depozytu? W dużej mierze tak, aczkolwiek środki te nie mogą być od razu wypłacone z konta. Zazwyczaj bonus jest objęty warunkiem obrotu. Weźmy przykładową promocję: bonus bez depozytu 20 zł z trzykrotnym warunkiem obrotu po kursie 2,00. Aby pieniądze bonusowe (i ewentualne wygrane) były dostępne do wypłaty, w powyższej promocji gracz będzie musiał obstawić zakłady po kursie 2,00 za co najmniej 60 zł. W ten sposób bukmacher zabezpiecza środki przed natychmiastowym wypłaceniem z konta.

Bonusy powitalne dostępne po pierwszej wpłacie

Znacznie więcej promocji powitalnych można zgarnąć dopiero po zrealizowaniu depozytu. Tutaj legalni bukmacherzy rozwijają skrzydła i oferują nowym graczom nawet ponad 1000 zł w prezentach. Dobrym przykładem jest serwis bukmacherski Superbet, który oferuje nowym klientom trzy prezenty na start, a mianowicie: bonus 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie, cashback do 1300 zł za pierwszy tydzień gry, a także darmowe 20 zł na aplikację mobilną. Bukmacherzy prześcigają się w ciekawych ofertach powitalnych, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę, że dla wielu graczy jest to priorytet na etapie wybierania serwisu bukmacherskiego.

Gdzie dostępna jest darmowa kasa za rejestrację bez depozytu?

Bonusy bez depozytu nie są standardem, większość bukmacherów stawia jednak na klasyczne promocje depozytowe. Niemniej jednak, na polskim rynku bukmacherskim znajdziemy kilku operatorów, u których na nowych graczy czeka darmowa kasa za rejestrację bez depozytu. Dobrym przykładem jest Fortuna, gdzie można otrzymać darmowy zakład 20 zł w formie punktów w programie lojalnościowym. Freebety o wartości 40 zł (z czego połowę można otrzymać przed pierwszą wpłatą) oferuje nowym klientom serwis Totalbet. Z kolei w Superbet gracze mają możliwość otrzymania 20 PLN za pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej.

Czytaj również:  Co warto obstawiać w świecie esportu?

Jak odebrać powitalny bonus bez depozytu? Darmowa kasa za rejestrację bez depozytu

Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z regulaminem promocji. Darmowa kasa za rejestrację bez depozytu, choć rzeczywiście jest do zgarnięcia, zazwyczaj jest objęta określonymi warunkami. Najczęściej jest to warunek obrotu, który wymaga obrócenie kwotą bonusu określoną ilość razy, zanim środki bonusowe (i ewentualne wygrane) będą do wypłacenia z konta. Co więcej, obrót należy realizować na zakładach spełniających pewne wymogi, np. liczbę selekcji i minimalny kurs całkowity.

Bonus bez depozytu pozwala sprawdzić, co dokładnie może zaoferować dany bukmacher. Jeśli jazda testowa wypadnie korzystnie, gracz może podjąć decyzję o dokonaniu pierwszej wpłaty. Dopiero teraz można zgarnąć wszystkie prezenty przewidziane w ramach promocji powitalnej. Dostępne są premie do wpłaty, zakłady bez ryzyka, bonusy kursowe, a także możliwość obstawiania zakładów bez podatku od stawki. Stale rosnąca konkurencja na polskim rynku bukmacherskim sprawia, że gracze co rusz mogą liczyć na coraz wyższe i atrakcyjniejsze bonusy powitalne.