Czym są sporty wirtualne w Superbet?

Jeśli choć raz typowałeś zakłady sportowe w Superbet, z pewnością wiesz, że operator ten w swojej ofercie posiada również atrakcyjne typy na sporty wirtualne. Te swój największy rozwój miały w czasach pandemii, kiedy to wszystkie wydarzenia sportowe zostały zawieszone. Gracze polubili taką alternatywę, co sprawiło, że bukmacherzy coraz większy nacisk zaczęli kłaść na jakość proponowanych wydarzeń. W dzisiejszym artykule dowiedz się jakie sporty wirtualne są dostępne w Superbet, a także, ile rodzajów zakładów dostarczył operator. Dodatkowo dowiesz się, czy w ramach wirtuali otrzymasz od bukmachera dodatkowy bonus.

Sporty wirtualne w ofercie Superbet

Jak sama nazwa wskazuje, sporty wirtualne to nic innego, jak symulowane rozgrywki sportowe. Choć całą grę toczy tutaj komputer, to rozgrywki opierają się na takich samych zasadach jak w sportach tradycyjnych.

Oferta Superbet nie jest szczególnie rozbudowana pod kątem sportów wirtualnych. Operator udostępnia głównie wyścigi i wprowadził okrojoną ofertę na piłkę nożną. Jednak zdecydowanym plusem takiego rozwiązania jest fakt, że gracze typujący zakłady nie muszą czekać długich miesięcy na kolejne spotkanie. Nie występują tutaj długie przerwy między sezonami, a i same wyścigi przeprowadzane są w przyspieszonym tempie. Aby ułatwić graczom typowanie, wyścigi można na bieżąco śledzić, za pomocą wygodnych wizualizacji w 3D.

Rodzaje zakładów na sporty wirtualne

Nie da się ukryć, że w przypadku sportów wirtualnych są dostępne wyłącznie podstawowe wersje zakładów. Jeśli jednak nie należysz do grona graczy, którzy lubią różnorodność i szeroki wybór, to w zupełności powinny ci wystarczyć takie propozycje. Największy wybór znajdziesz w ofercie żużla, gdzie gracze mają dostęp do trzech rodzajów zakładów. Choć liczba rynków nie wydaje się niewielka, to nie da się ukryć, że w pozostałych dyscyplinach jest jeszcze słabiej.

W ofercie Supebet możesz typować zakłady na zwycięzcę wyścigu w kolejności TOP2 z następujących kategorii:

  • wirtualny żużel,
  • wirtualne wyścigi chartów,
  • wirtualne wyścigi samochodowe,
  • wirtualne wyścigi konne.
Czytaj również:  Durham W.F.C.- Sheffield United Women analiza i typy

Jak widać, w ofercie bukmachera dostępne są wyłącznie dynamiczne dyscypliny. Sam wyścig trwa zwykle około minuty, a wyścigi żużlowe, samochodowe i chartów trwają na okrągło przez cały dzień. Nie da się ukryć, że każdy gracz znajdzie w tej bogatej ofercie coś dla siebie.

Zakłady długoterminowe

Jeśli jesteś szczególnym miłośnikiem zakładów długoterminowych, to z pewnością nie spodoba ci się również fakt, że Superbet nie prowadzi klasyfikacji generalnej swoich sportów wirtualnych. Każde wydarzenie stanowi zupełnie oddzielną historię.

Podobnie sytuacja wygląda z typowaniem zakładów na żywo. Z uwagi na to, że wszystkie spotkania rozgrywają się w około minutę, operator nie ma możliwości wprowadzenia oferty typowania live. Niemal niemożliwe byłoby w tak krótkim czasie dostosowanie kursów, do zmieniających się kursów bukmacherskich. Tym samym gracze mogą typować zakłady przedmeczowe, mając 3-4 minuty na wytypowanie zakładu przed rozpoczęciem spotkania.

Bonusy na sporty wirtualne

Wielbicieli sportów wirtualnych z pewnością nie ucieszy fakt, że obecnie w Superbet nie ma promocji na sporty wirtualne. Bukmacher ten oferuje atrakcyjne bonusy na start, a także posiada w swojej ofercie liczne promocje stałe, jednak żadna z nich nie dotyczy możliwości typowania sportów wirtualnych. Warto jednak na bieżąco śledzić ofertę tego operatora, ponieważ słynie on z atrakcyjnych promocji cyklicznych. Jedną z nich jest superspin, w którym gracze mogą wylosować darmowe środki na typowanie zakładów na sporty wirtualne.

Sporty wirtualne od Superbet na urządzeniach mobilnych

Typowanie zakładów na sporty wirtualne jest dostępne również na urządzeniach mobilnych. Jednak co ważne, obecnie aplikacja mobilna od Superbet jest dostępna wyłącznie na urządzeniach opartych na systemie operacyjnym Android. Oczywiście bukmacher nie stara się ograniczać. Superbet stale pracuje nad tym, by udostępnić swoją aplikację również użytkownikom urządzeń z systemem operacyjnym iOS. Możliwe, że już niedługo również użytkownicy sprzętów od Apple będą mogli korzystać z tej wygodnej formy typowania zakładów wzajemnych.

Czytaj również:  Mam bonus, czyli jak zgarnąć bonus w Superbet?

Jeśli jednak typowanie zakładów bukmacherskich z poziomu urządzeń przenośnych nie jest dla ciebie szczególnie wygodna, to musisz pamiętać, że oferta zakładów na sporty wirtualne jest dostępna również w tradycyjnym wariancie korzystając ze strony internetowej. Ta oprócz tego, że jest wyjątkowo przejrzysta, to działa niezwykle płynnie, więc typowanie zakładów, nawet tak dynamicznych nie powinno stanowić żadnego wyzwania.

Choć po pandemii nie pozostał już ślad, to w dalszym ciągu możemy korzystać z możliwości, jakie dają rozwiązania, które zostały wdrożone w czasie jej trwania. Jeśli wcześniej nie typowałeś zakładów na sporty wirtualne, to powinieneś spróbować możliwości, jakie dają zakłady na wirtuale. Poznając zasady ich typowania, będziesz mógł postawić zakład nawet wówczas, gdy w twoim ulubionym wydarzeniu sportowym będzie trwała przerwa między kolejnymi sezonami.