Site icon legalbukmacher.pl

Czym są punkty FKP Fortuna?

Punkty Fortuna FKP to program lojalnościowy przygotowany przez bukmachera Fortuna. Program opiera się o punkty, które gracze zdobywają za każdy kupon postawiony u operatora zakładów wzajemnych. Co ciekawe, by przystąpić do Klubu Plusa gracze nie muszą wykazywać się wysoką aktywnością. Dzisiaj dowiesz się tego, w jaki sposób gromadzić punkty, a także jakie profity czekają zawodników, którzy przystąpią od Klubu.

Jak zdobywać punkty w Klubie Fortuny?

Pierwsze punkty gracze mogą zgarnąć za samo założenie konta. Co warte podkreślenia ich liczba jest naprawdę imponująca. Każdy nowy gracz może liczyć na:

Jeśli nic ci nie mówi wartość punktowa, to musisz wiedzieć, że wspomniane 4 200 punktów można w prosty sposób przekształcić na naprawdę duże pieniądze. Każdy nowy gracz może liczyć na takie bonusy na start jak:

Musisz przy tym pamiętać, że wskazane wartości są powiększone o kwotę przyznawaną dla graczy dysponujących kodem promocyjnym. Jeśli zależy ci na tym, by zgarnąć pełny bonus, podczas rejestracji wpisz kod OBSTAWIAMY i ciesz się maksymalną wartością darmowych środków na typowanie zakładów.

Jak zdobywać punkty FKP?

Pierwsze punkty to ciekawa opcja na start, jednak musisz wiedzieć, że podczas typowania zakładów wzajemnych w Fortunie możesz na bieżąco powiększać ich pulę, przez typowanie kolejnych kuponów.

Co ważne, nie musisz nic zaznaczać, ani wyrażać dodatkowych zgód. Punkty naliczają się automatycznie. Informacja ta z pewnością ucieszy tych graczy, którzy zapomnieli o swoim koncie punktowym. Z czasem może się tam uzbierać naprawdę pokaźna sumka.

Aby powiększać liczbę punktów FKP wystarczy tylko grać. Fortuna stosuje przy tym prosty i przejrzysty przelicznik, w którym za każde postawione 2 złote na konto gracza trafia 1 punkt. Podczas stawiania zakładów można na bieżąco sprawdzać, jaka kwota zasili twoje konto. Wystarczy by na podglądzie kuponu, już po wprowadzeniu stawki spojrzeć poniżej przycisku „Zagraj”. Tam zobaczysz pełne informacje o swoim kuponie.

Co ważne, Fortuna wprowadziła pewne ograniczenie, w którym maksymalnie każdego dnia gracz może zdobyć maksymalnie 300 punktów. Dodatkowo, w przypadku anulowania kuponu, na twoim koncie nie pojawią się dodatkowe punkty FKP.

Jeśli chcesz sprawdzić, ile punktów udało ci się zgromadzić, to wystarczy, że najedziesz kursorem na swój nick ze stanem konta. Tam na bieżąco będą zestawiane liczby twoich punktów. Zebrane punkty możesz wygodnie zmieniać na środki do typowania zakładów.

Jak typować za środki Fortuna Klub Plus?

Wiesz już, w jaki sposób zbierać kolejne punkty FKP, to pozostało tylko dowiedzieć się, w jaki sposób można je wykorzystać na zakłady bukmacherskie. Na szczęście bukmacher nie wprowadza dodatkowych utrudnień, dlatego same zasady są tak samo proste jak przy ich zbieraniu. Podczas podglądu kuponu, pomiędzy informacją o potencjalnej wygranej, a miejscem na wpisanie stawki, możesz wybrać opcję „Do zapłaty X punktów”. Gdy zaznaczysz ptaszkiem tę sekcję, będziesz miał możliwość postawienia zakładu ze środków FKP. Musisz przy tym wiedzieć, że aby to było możliwe, musisz dysponować pełną wartością punktów, ponieważ nie ma możliwości postawienia zakładu poprzez połączenie punktów i środków pieniężnych.

Zgarnij bonusy za punkty FKP

Poza typowaniem zakładów, punkty Fortuny pozwalają zgarnąć ciekawe bonusy do wkładu lub darmowe zakłady. W wirtualnym sklepie gracze mogą liczyć na takie promocje jak m.in.:

Dlaczego warto skorzystać z możliwości jakie daje Fortuna Klub Plus?

Fortuna Klub Plus czyli FKP to program lojalnościowy przygotowany przez bukmachera Fortuna. Aby do niego dołączyć wystarczy założyć konto u operatora. Gracze, którzy zdecydują się na założenie konta mogą liczyć na dodatkowe środki na start a następnie powiększać sumę punktów poprzez typowanie zakładów wzajemnych.

Ciekawą formą zwiększenia sumy punktów jest udział w Mistrzostwach Typerów. W tym wydarzeniu gracze poza atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak smartfony, konsole czy karty podarunkowe do MediaMarktu mogą liczyć na zasilenie swojego konta o punkty FKP. Co warte podkreślenia udział w Mistrzostwach Typerów stanowi zupełnie odrębną część programu lojalnościowego i udział w nich nie jest obowiązkowy. Jednak z uwagi na wysokie wygrane warto rozważyć udział w tym wydarzeniu.

Exit mobile version