Czym jest tpay i co daje nam podczas obstawiania?

Tpay to jedna z popularniejszych metod płatności dostępnych u legalnych polskich bukmacherów. Ta nowoczesna metoda pozwala na niemal natychmiastowe przekazanie pieniędzy zarówno z rachunku bankowego na konto depozytowe, jak i z konta depozytowego na rachunek bankowy gracza. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje nie tylko wygodę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo prowadzonych transakcji.

Tpay – jak wpłacać środki u bukmachera?

Chcąc dokonać wpłaty depozytu za pośrednictwem Tpay, wystarczy, że przejdziesz do sekcji wpłaty depozytów. U różnych operatorów zakładów wzajemnych może się ona znajdować w innym miejscu, dlatego w tym punkcie nie będziemy ci wskazywać konkretnych wskazówek. Następnie, spośród metod płatności udostępnianych przez operatora zakładów wzajemnych wybierz płatność za pośrednictwem Tpay.com. W następnym kroku, gdy zostaniesz przekierowany na platformę transferuj.pl możesz wybrać najwygodniejszą dla ciebie formę płatności. Możesz wybrać tradycyjny przelew bankowy, płatność za pośrednictwem karty płatniczej lub szybki przelew BLIK-iem.

Po wybraniu odpowiedniej metody płatności transakcja rozpocznie się. Na wskazany przez ciebie adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie rozpoczęcia transakcji. W wiadomości zostanie umieszczony również link, który okaże się pomocny podczas wystąpienia jakichkolwiek trudności z realizacją transakcji. Gdy wpłata zostanie sfinalizowana, wówczas ponownie otrzymasz wiadomość mailową, z potwierdzeniem księgowania. Pamiętaj przy tym, że wiadomość jest zwykle przesyłana w ciągi kilkunastu sekund do maksymalnie kilku minut. Po zaksięgowaniu środków twoje konto depozytowe u bukmachera zostanie niemal natychmiast zasilone.

System Tpay to gwarancja bezpieczeństwa

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo transakcji finansowych, platforma Tpay wszystkie płatności realizuje za pośrednictwem połączenia szyfrowanego protokołem TSL, który dodatkowo zabezpieczony jest certyfikatem Extended Validation. Takie zabezpieczenia gwarantują maksymalne bezpieczeństwo środków, co potwierdza certyfikat wydany przez firmę Unizeto Technologies S.A.

Właścicielem marki Tpay jest Krajowy Integrator Płatności S.A.. Firma ta posiada stosowne certyfikaty PCI DSS z najwyższym poziomem bezpieczeństwa, czyli Level 1 dla Service Providerów. Posiadanie takiego dokumentu jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług i potwierdza, że dana platforma płatnicza spełniła wszystkie rygorystyczne normy, które są wymagane przez takie instytucje płatnicze jak MasterCard i VISA. Dodatkowo, mówiąc o bezpieczeństwie platformy nie można pominąć faktu, że spółka ta, jako przedsiębiorstwo świadczące usługi o charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej, podlega stałej kontroli sprawowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Czytaj również:  Najciekawsze aplikacje bukmacherskie - zakłady bukmacherskie aplikacje

Jednak to nie wszystko, spółka dążąc do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klientów, poddaje się corocznemu badaniu, za którego wykonanie odpowiedzialny jest niezależny Biegły Rewident. Jego zadaniem jest przeprowadzenie ścisłej kontroli wszystkich dokumentów księgowo-finansowych, by następnie móc potwierdzić, że dana spółka, w tym przypadku Krajowy Integrator Płatności S.A. działa zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami prawa.

Wysoką jakość świadczonych przez Tpay usług i bezpieczeństwo realizowanych transakcji potwierdzają posiadane przez spółkę wyróżnienia i certyfikaty. Dobrym tego przykładem jest uzyskane wyróżnienie Najwyższej Jakości Quality International w kategorii QI SERVICES.

Formy płarności Tpay

Dążąc do spełnienia oczekiwań możliwie jak największej grupy klientów system Tpay stale dba o poszerzanie wachlarza swoich usług. Obecnie klienci decydujący się na system płatności Tpay mogą skorzystać z takich rozwiązań jak:

  • Płatność kartą – jeśli płatności szybkimi przelewami nie należą do twoich ulubionych form płatności, to możesz zdecydować się na rozwiązanie, w którym transakcję realizujesz za pośrednictwem karty płatniczej. Zintegrowana Bramka Płatności Kartami pozwala na dokonanie płatności bezpośrednio na stronie sklepu, bez konieczności przechodzenia do kolejnych okienek i podstron.
  • Przelewy masowe – jeśli należysz do grona osób, które wykonują nawet do kilkuset przelewów w ciągu miesiąca, to ta opcja będzie szczególnie korzystna. Przelewy masowe pozwalają na usprawnienie pracy, wykluczając konieczność ręcznego wprowadzania danych.
  • Raty online – choć wariant ten nijak ma się do zakładów bukmacherskich, to szkoda nie wspomnieć o tym, że system Tpay oferuje swoim klientom wygodne raty do nawet 20 000 złotych na okres nawet do 36 miesięcy.
  • SMS premium – to rozwiązanie dedykowane w szczególności dla klientów, którzy cenią sobie anonimowość. Co szczególnie warte podkreślenia, Tpay nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z tego rozwiązania, co sprawia, że staje się ono jeszcze bardziej atrakcyjne.
  • Płatności kodem QR – korzystanie z tej formy płatności umożliwia szybką, wygodną i bezpieczną realizację transakcji. Aby możliwe było skorzystanie z takiej opcji, należy mieć zainstalowaną aplikację mobilną swojego banku, która dodatkowo udostępnia skaner kodów.
Czytaj również:  Mołdawia - Polska analiza i typy