Czym jest freebet bez depozytu i jak go zdobyć?

W dosłownym tłumaczeniu freebet bez depozytu to darmowy zakład. W świecie zakładów bukmacherskich jest to jeden z atrakcyjniejszych bonusów, które przyciągają graczy do operatorów. Legalni polscy bukmacherzy doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego chętnie proponują nowym graczom taką formę bonusu na start. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się, jak dokładnie wyglądają freebety w ofertach operatorów oraz w jaki sposób zdobyć darmowy zakład.

freebet bez depozytu

Czym jest freebet?

Choć dla niektórych mogłoby się to wydawać fikcją, to w rzeczywistości legalni polscy bukmacherzy dają swoim graczom możliwość postawienia całkowicie darmowego zakładu. Freebet to nic innego jak gratyfikacja bukmachera, pozwalająca na typowanie zakładu bez konieczności angażowania własnych środków. Szczególną zaletą tego typu rozwiązania jest fakt, że niczym nie ryzykujesz. W przypadku błędnego typu jedyne co tracisz to szansę na zgarnięcie dodatkowych pieniędzy. Jeśli dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, powinieneś poszukać operatora, który w swojej ofercie posiada bonusy w formie freebetów. Na szczęście coraz więcej operatorów decyduje się na wprowadzenie takiego rozwiązania.

Gdzie znaleźć darmowy zakład?

Z uwagi na ciągłu rozwój polskiego rynku zakładów wzajemnych, coraz więcej firm decyduje się na wprowadzenie do swojej oferty bonusu w formie freebetu. Co ważne, w przypadku niektórych operatorów bonus ten przyznawany jest bez konieczności wpłaty depozytu, co sprawia, że pierwsze typowanie jest jeszcze bardziej atrakcyjne. Co ważne, w przypadku niektórych operatorów zyskasz środki na grę lub punkty klubowe, które możesz wymienić na zakłady.

Freebet bez depozytu od Fortuny

Jak przystało na jednego z czołowych operatorów w Polsce, Fortuna oferuje dla nowych graczy atrakcyjne bonusy powitalne. Jednym z nich jest freebet. U tego operatora gracze mogą zyskać nawet 2800 punktów w ramach Fortuna Klub Plus, które można przeliczyć na 20 zł na zakłady.

Czytaj również:  Polska U19 - Portugalia U19 analiza i typy

Co ważne, bonus ten przyznawany jest bez konieczności wpłacania depozytu. Dodatkowo, operator nie narzuca sposobu wydatkowania środków z bonusu. To znaczy, że możesz wytypować jeden kupon po 20 zł, dwa kupony po 10 zł czy dziesięć kuponów po 2 zł. Tak naprawdę ogranicza Cię wyłącznie Twoja strategia.

Zdecydowanym plusem oferty Fortuny jest brak konieczności dokonywania obrotu środkami. Po wytypowaniu zakładu punkty znikają z konta, a przy wygranej trafiają na konto w formie pieniężnej.

Freebet bez depozytu od TOTALbet

TOTALbet gwarantuje nowym graczom aż trzy freebety o łącznej wartości 39 zł. Co ważne, gracze nie muszą wpłacać depozytu. Aby uzyskać dodatkowe środki wystarczy zarejestrować konto. Za samą rejestrację można zyskać dwa freebety o łącznej wartości 29 zł łącznie, z kolei dodatkowe 10 zł otrzymuje się za wyrażenie zgody na przesyłanie materiałów marketingowych. Nie da się ukryć, że wartości łączne robią się naprawdę atrakcyjne.

Jednak gracze decydujący się na freebet od TOTALbet musza liczyć się z koniecznością spełnienia warunków obrotu uprawniających do wypłaty środków z bonusu. Chcąc wypłacić gotówkę gracz musi wytypować przynajmniej jeden zakład, dla którego kurs wyniesie nie mniej niż 2.00.

Freebet bez depozytu od LV BET

Kolejnym operatorem oferującym atrakcyjny bonus na darmowy zakład jest LV BET. Nowi gracze mogą liczyć na dodatkowe 20 zł bez konieczności wcześniejszego wpłacania depozytu. Co ważne, bukmacher przyznaje bonus w wysokości 1 zł, który następnie jest zwiększany mnożnikiem kursu.

Dla uruchomienia bonusu nowi gracze muszą spełnić określone warunki. Przede wszystkim należy postawić kupon akumulacyjny, na którym znajdą się co najmniej 3 zdarzenia. Ich kurs całkowity wynieść powinien minimum 2.50, z kolei każde jedno zdarzenie powinno być opatrzone kursem na poziomie minimum 1.25.

Czytaj również:  Sepsi OSK - UTA Arad analiza i typy

Na tym wymagania się nie kończą. Gracz, który prawidłowo wytypował swój kupon AKO dla wypłaty środków z bonusu musi dokonać dwukrotnego obrotu środkami, przy zachowaniu ich minimalnego kursu na poziomie 2.00.

Jak widać, legalni polscy bukmacherzy stosują różnorodne metody przyznawania środków w formie freebetu. Część stawia niewielkie wymagania, inni z kolei narzucają szereg warunków do spełnienia. Jednak niezależnie od zasad wskazanych przez operatora, zawsze możesz liczyć na darmowy zakład. Typując w ramach freebeta tak naprawdę nic nie tracisz, a zyskujesz szansę na lepsze zapoznanie się z ofertą danego bukmachera.

freebet bez depozytu

Jak zdobyć darmowy zakład?

Chcąc zdobyć dodatkowe środki w ramach freebetu jedyne co musisz zrobić, to założyć konto u bukmachera, przyznającego bonus na start w formie freebetu. Możesz skorzystać z naszych odnośników, które dodatkowo zapewnią Ci szansę powiększenia bonusu lub założyć konto bezpośrednio ze strony operatora. Musisz przy tym pamiętać, że dodatkowe środki w formie bonusu powitalnego są dostępne wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z oferty danego operatora.

Przed założeniem konta u wybranego legalnego polskiego bukmachera dokładnie zapoznaj się z regulaminem promocji. Pamiętaj, że nie każdy operator gwarantuje bonusy na start w formie freebetu. Co więcej, wyłącznie wnikliwa analiza regulaminu pozwoli Ci poznać zasady przyznawania bonusów oraz obowiązki, jakie musisz spełnić, aby środki mogły być wypłacone.