Site icon legalbukmacher.pl

Czy możliwe jest zarabianie na bukmacherce?

Historię o graczach, którzy zarabiają na bukmacherce i nie robią w życiu nic innego przypominają nieco historie o świętym Graalu. Każdy słyszał, ale nikt nie zna. Liczba osób faktycznie zarabiających na zakładach bukmacherskich w sposób ciągły i powtarzalny jest bowiem bardzo mała. Statystyki nie kłamią – ponad 95% uczestników koniec końcu przegrywa z bukmacherem. A zatem zasadne jest pytane: czy zarabianie na bukmacherce w ogóle jest możliwe?

Co rozumiemy poprzez zarabianie na bukmacherce?

Na początek warto ujednolić definicję zarabiania na bukmacherce. Jeśli rozumiemy przez to wygrywanie pieniędzy – tak, obstawiając zakłady można oczywiście wygrywać i nierzadko są to duże kwoty. Jeśli jednak mamy na myśli faktyczne zarabianie i utrzymanie się z bukmacherki, no cóż, takich graczy jest naprawdę bardzo mało. Biorąc pod uwagę jak nieprzewidywalny jest sport i jak wiele czynników jest niezależnych od nas – bukmacherka z pewnością nie nadaje się na główne źródło utrzymania. To coś, co przede wszystkim na dostarczać rozrywki i emocji.

Można jednak usłyszeć o profesjonalnych graczach, którzy regularnie czerpią zyski z bukmacherki. Jednak niewielu z tych graczy faktycznie żyje z bukmacherki. Często są to osoby zamożne, które dysponują przez to większym kapitałem, a także większą ilością czasu na analizowanie spotkań. Ich status nie wynika jednak z regularnego wygrywania a na odwrót – to dobra sytuacja życiowa ułatwia im zarabianie na bukmacherce, a przynajmniej wychodzenie na plus.

Czy istnieją gracze żyjący z bukmacherki?

Graczy, którzy realnie żyliby z bukmacherki jest naprawdę niewiele, a co więcej, częściej są to osoby, które wcale zakładów nie obstawiają! Z bukmacherki żyją typerzy, którzy udostępniają płatne typy, a także influencerzy, którzy podejmują się współpracy z bukmacherem i mają z tego zysk. Zarabianie na bukmacherce jest także pewnikiem dla firm, które trudnią się prowadzeniem takiej działalności – biorąc pod uwagę, że miażdżąca większość graczy przegrywa na obstawianiu zakładów – prowadzenie działalności bukmacherskiej jest naprawdę intratne. A zatem, tak – zarabianie na bukmacherce jest w pełni możliwe, jednak rzadko dotyczy to samych graczy.

Jakie jest prawidłowe podejście do bukmacherki?

Przystępując do obstawiania zakładów bukmacherskich warto wiedzieć, jakie podejście jest prawidłowe. Przede wszystkim, nie należy zaczynać obstawiania z myślą, że przyniesie tu zyski i pozwoli zarobić na życie – to prosta droga do popadnięcia w poważne problemy finansowe. Na zakłady należy przeznaczać jedynie te pieniądze, które możemy przegrać, bez poważnego szwanku na ogólnej kondycji finansowej. To zresztą jeden z powodów, dla których na bukmacherce częściej zarabiają zamożni gracze – dysponują oni większym kapitałem, co przekłada się na większą swobodę.

Sednem zakładów bukmacherskich są emocje doświadczane podczas oglądania meczu ze świadomością, że dany wynik może zaoferować dodatkowe pieniądze. Bukmacherka ma przede wszystkim dostarczać rozrywki i jedynie stwarzać dodatkowe okazje do wygrania pieniędzy. Z takim nastawieniem należy siadać od obstawiania zakładów. Jeśli myślisz, że bukmacherka odmieni Twoje życie i pozwoli Ci się stać bogatym człowiekiem – lepiej nigdy nie obstawiaj żadnych zakładów.

Jak zwiększyć swoje szanse na korzystny bilans?

No dobrze, ale skoro już obstawiamy zakłady nawet dla emocji, to przecież powinniśmy to robić tak, aby wygrywać. Nie ma stuprocentowo sprawdzonych sposobów, które umożliwiłyby zarabianie na bukmacherce. Jednak fachowa wiedza, znajomość konkretnych rozgrywek sportowych, a także bycie na bieżąco z tymi rozgrywkami to coś, co ułatwia wygrywania. Na podstawie posiadanej wiedzy łatwiej jest przeprowadzić analizę przedmeczową i ocenić, które zakłady są najbardziej opłacalne, a których lepiej nie ruszać. W ten sposób minimalizujemy ryzyko głupich i nieprzemyślanych strat, a zatem rośnie także szansa na zanotowanie dodatniego Yielda.

Czy zarabianie na zakładach bukmacherskich jest możliwe?

Biorąc pod uwagę, że za prawidłowe wytypowanie wyniku sportowego otrzymuje się pieniądze – tak, w teorii zarabianie na bukmacherce jest możliwe. Jednak w praktyce bardziej miarodajne jest mówienie o wygrywaniu na bukmacherce. Na zakładach można wygrać, ale można też przegrać i nie istnieją typerzy, którzy niemieliby na swoim koncie przegranego kuponu. Kluczem do sukcesu jest szukanie dodatniego bilansu w szerszym ujęciu czasu. Czy faktycznie istnieją gracze żyjący z bukmacherki? Tak, ale jest ich naprawdę bardzo niewielu. Dlaczego tak wiele firm bukmacherskich działa na polskim rynku? Ponieważ jest to intratny interes, a biorąc pod uwagę, że bukmacherzy zarabiają na przegranych graczy, łatwo się domyślić, że zdecydowana większość graczy na bukmacherce traci. Dlatego też, zarabianie na bukmacherce nie powinno być celem nadrzędnym. Obstawianie zakładów ma w pierwszej kolejności dostarczać emocji i jednocześnie stwarzać możliwość wygrania do

Exit mobile version