Site icon legalbukmacher.pl

Czy możemy obstawiać szachy na żywo?

Pierwsze wzmianki na temat szachów pojawiały się już ponad 2000 lat temu i zdaniem historyków cieszyły się największą popularnością wśród mieszkańców Indii i Persji. Obecnie można powiedzieć, że szachy przeżywają swoją drugą młodość, do czego w dużej mierze przyczynił się serial Gambit Królowej. Co ciekawe, ten sport umysłowy ma również swoich zwolenników wśród wielbicieli zakładów bukmacherskich. Należy mieć na uwadze, że w świecie zakładów bukmacherskich jest to mimo wszystko dyscyplina niszowa, dlatego znalezienie odpowiedniego bukmachera może się okazać kłopotliwe. Aby ułatwić Ci to zadanie, przygotowaliśmy poniższy poradnik.

Rodzaje gier w szachy

Ogólne zasady gry są zawsze takie same, a rodzaje gier różnią się między sobą wyłącznie ilością czasu, jaki każdy z zawodników ma na podjęcie odpowiedniej decyzji. Czas na ruch odmierzany jest osobno dla każdego z zawodników i zatrzymuje się go wówczas, gdy gracz zakończy swój ruch. Wśród najpopularniejszych rodzajów gier wyróżnić możemy:

Typowanie szachów – co warto wiedzieć?

Nie da się ukryć, że z uwagi na niską popularność w Polsce, szachy nie są idealną dyscypliną do typowania zakładów bukmacherskich. Niskie stawki i niewielka liczba rynków sprawiają, że niewielu graczy, również będących pasjonatami szachów, decyduje się na typowanie. Jednak warto pamiętać, że poświęcając odpowiednią wiedzę, a także po przeprowadzeniu szczegółowej analizy, można dobrze się bawić, a przy tym zyskać dodatkowe środki. Poniżej poznasz najważniejsze wskazówki, które pozwolą Ci zwiększyć swoje szanse na skuteczne typy:

Typy na szachy na żywo

Choć niewielu bukmacherów wprowadza do swojej oferty zakłady na szachy na żywo, to przy odpowiedniej dozie wytrwałości z pewnością uda Ci się znaleźć operatora, który w swojej ofercie live będzie miał zakłady na żywo również na najważniejsze wydarzenia szachowe.

Warto pamiętać, że podczas typowania na żywo możliwe są do zgarnięcia wyższe kursy, a co ważne, po zmianie kursów pojawia się możliwość powtórzenia zakładów, aby zaangażować jeszcze większe pieniądze. Nie da się ukryć, że do czasu, aż w Polsce szachy nie zyskają na popularności, stawki na szachy nie będą zbyt imponujące.

Obecnie również bukmacherzy nie czują się w pełni na siłach do tego, by odpowiednio określić szablony kursów, na podstawie czasu jaki upłynął. Można odnieść wrażenie, że określają kursy „na wyczucie”, bazując poniekąd na tym, jak obstawiają gracze. Choć jest to dość niebezpieczne, to paradoksalnie może pozwolić na osiągnięcie naprawdę wysokich wygranych.

Exit mobile version