Co oznacza określenie bez depozytu?

Operatorzy zakładów wzajemnych, dążąc do przyciągnięcia możliwie jak największej grupy odbiorców decydują się na wprowadzenie możliwie jak najatrakcyjniejszych bonusów powitalnych dla nowych graczy, którzy zdecydują się założyć nowe konto. Tymi szczególnie interesującymi graczy są zakłady bezdepozytu. Jednak co to w rzeczywistości oznacza? A przede wszystkim, na jakie bonusy bezdepozytu u legalnych polskich bukmacherów mogą liczyć gracze? Odpowiedź na powyższe pytania znajdziesz w dzisiejszym artykule.

Co to jest bonus bez depozytu?

Bonusy bezdepozytu, to nic innego jak promocje bukmacherskie, w których gracze otrzymują od bukmacherów dodatkowe środki, które nie wymagają od nich ponoszenia jakiegokolwiek wkładu własnego. Zwykle bonusy bezdepozytu są dostępne w formie freebetów i zakładów bez ryzyka czy bonus od depozytu. Bonusy te dotyczą zwykle możliwości postawienia jednego zakładu, choć niekiedy mogą dotyczyć również kilku kuponów.

Jak można łatwo zauważyć, takie rozwiązanie pozwala na postawienie zakładu, a niekiedy nawet kilku zakładów, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów pieniężnych. Wysokość bonusu bezdepozytu zależy od operatora, jednak zwykle mieści się w przedziałach od 20 do nawet 50 złotych.

Gracze, którzy posiadają już doświadczenie w typowaniu, za taką kwotę mogą postawić zwycięski zakład, który pozwoli im wyraźnie zwiększyć budżet. Warto w tym miejscu podkreślić, że rzeczywistym bonusem, pozwalającym na typowanie zakładów przy całkowitym udziale środków wyłącznie bukmachera, jest wyłącznie freebet.

Jak otrzymać freebet na start?

Zwykle bonusy bezdepozytu stanowią jedną z części bonusów powitalnych. Przed założeniem konta u operatora warto zapoznać się z ofertą legalnych bukmacherów, którzy od działają na rynku polskim. Wykaz aktywnych bukmacherów, którzy otrzymali wymaganą licencję Ministra Finansów można w prosty sposób wyszukać w sieci.

Co ważne, chcąc skorzystać z bonusu powitalnego konieczne jest założenie całkowicie nowego konta. Jeśli kiedyś posiadałeś konto u danego bukmachera, nawet w opcji stacjonarnej, nie będziesz mógł skorzystać z bonusu na start.

Czytaj również:  Jak obstawiać 4 ligę angielską?

Freebet bez depozytu – jak odebrać bonus na start?

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Tak naprawdę wystarczy zarejestrować konto u wybranego (lub wybranych) operatorów zakładów wzajemnych. Założenie darmowego konta po spełnieniu określonych kryteriów (jeśli takie zostały przez bukmachera nałożone) sprawia, że na Twoim koncie gracza niemal natychmiast pojawią się dodatkowe środki.

Jak wypłacić freebet bez depozytu?

Z pewnością nie zdziwi cię fakt, że środków przyznanych przez bukmachera za dokonanie rejestracji, nie można tak po prostu wypłacić. Kwota ta jest przyznana wyłącznie na potrzeby typowania zakładów bukmacherskich. Chcąc odblokować sobie możliwość wypłat środków na własny rachunek bankowy konieczne jest spełnienie konkretnie opisanych w regulaminie warunków. Te dotyczą zwykle liczby obrotów i wysokości minimalnych kursów. Aby nie stracić dodatkowych środków warto jeszcze przed założeniem konta u operatora zapoznać się z warunkami, jakie trzeba spełnić. W przeciwnym razie może się okazać, że te będą dla ciebie zbyt trudne do spełnienia i tym samym cała premia przejdzie ci koło nosa.

Jak postawić zakład ze środków freebet?

Jeśli planujesz wytypować swój pierwszy zakład ze środków przyznanych przez operatora zakładów wzajemnych, powinieneś w pierwszej kolejności zapoznać się z warunkami promocji. Tak naprawdę to jest jedyna zasada, o której należy pamiętać. Na szczęście zdecydowana większość legalnych polskich bukmacherów daje swoim graczom pełną dowolność w wyborze typowanej dyscypliny sportowej. To gracz sam wybiera, jaki rynek planuje obstawić. Często również bukmacherzy nie wskazują minimalnych stawek i kursów. To sprawia, że freebet może być wykorzystany zgodnie z upodobaniami graczy.

Bonus bezdepozytu to szczególnie korzystny wariant dla wszystkich początkujących graczy. Wybierając bukmachera, który udostępnia typowanie zakładów bez ryzyka, gracze mogą poznać świat zakładów wzajemnych, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych środków.

Czytaj również:  Liga włoska – co typować przy pomocy tej ligi?

Co warto wiedzieć o promocjach bez depozytu?

Bonusy bezdepozytu często określane są mianem freebetów i darmowych zakładów. To promocja, w ramach której gracze mogą typować zakłady bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów i tym samym znacząco zmniejszając ryzyko bankructwa.

Freebety przez wielu graczy uznawane są za jedną z najlepszych promocji na start. Nikogo nie powinien dziwić ten fakt, ponieważ kto nie lubi grać całkowicie za darmo? Na szczęście polscy operatorzy zakładów wzajemnych doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak przyciągnąć do siebie możliwie jak największą liczbę graczy, dlatego bonusy bezdepozytu można zgarnąć w zasadzie u każdego z nich.

Co ciekawe, część operatorów decyduje się również na wprowadzenie promocji tymczasowych, w których gracze mogą otrzymać freebet. Jeśli chcesz z nich skorzystać, powinieneś na bieżąco śledzić informacje na stronach operatorów, by nie stracić swojej szansy na darmowy zakład.