Co ciekawego oferuje nam bukmacher Superbet?

Obstawianie zakładów bukmacherskich bez żadnych promocji i bonusów byłoby bardzo nudne. Dlatego zawsze interesuje nas oferta na dziś i to, co przygotowali bukmacherzy dla swoich klientów. Dobre promocje bukmacherskie pozwalają podbudować kapitał, a także obstawić popularne zdarzenia na lepszych w warunkach. W tym miejscu analizujemy, jak prezentuje się promocyjna oferta na dziś w serwisie legalnego bukmachera Superbet.

Pakiet powitalny dla nowych graczy

Na początek warto oczywiście napisać kilka słów o bonusie powitalnym, który oczekuje na nowych graczy, nieposiadających jeszcze konta w serwisie Superbet. Zwłaszcza, że całkiem niedawno bukmacher jeszcze podkręcił swój pakiet powitalny, więc oferta na dziś prezentuje się naprawdę dobrze. Nowi gracze mogą odebrać pakiet o wartości 3754 zł. Na bonus powitalny składają się trzy prezenty: cashback do 3500 zł za pierwszy tydzień gry, bonus 100% do 200 zł + 34 zł freebetu, a także bonus 20 zł za pobranie aplikacji mobilnej.

Promocja Super Przewaga

Jeśli chodzi o promocyjną ofertę na dziś bukmachera Superbet, nam do gustu bardzo przypadła promocja Super Przewaga. Dzięki niej gracze mogą liczyć na wcześniejsze zamknięcie kuponu i wypłacenie wygranych. Aktualnie, promocja działa w sześciu dyscyplinach. Twój kupon zostanie zamknięty i rozliczony jako wygrany, jeśli postawiony zespół uzyska odpowiednią przewagę: 2 bramki w piłce nożnej, 6 goli w piłce ręcznej, 15 punktów w koszykówce, 2:0 w setach w siatkówce, 3 gole w hokeju na lodzie oraz 6-0 w dowolnym secie w tenisie. Podobna promocja istniała już na polskim rynku, ale ograniczała się do piłki nożnej, a Superbet rozszerzył ją na inne dyscypliny.

Super Kursy to większe wygrane

Jeśli interesuje Cię atrakcyjna oferta na dziś, w Superbet możesz liczyć na Super Kursy. Każdego dnia bukmacher wybiera najciekawsze wydarzenia sportowe, które można obstawić po wyższym kursie. W rezultacie, typowanie takich spotkań może zaoferować wyższe wygrane. Superbet dokłada starań, aby promocja Super Kursy była możliwie jak najbardziej różnorodna i oferowała różne dyscypliny sportu. Bardzo często w tej ofercie dostępne są mecze z udziałem Biało-Czerwonych.

Czytaj również:  Arka Gdynia – Znicz Pruszków analiza i typy

Promocja Super Spin dla aktywnych graczy

Jedną z flagowych promocji w ofercie promocyjnej bukmachera Superbet jest tzw. koło bonusów, czyli Super Spin. Zasady tej promocji są bardzo proste. Każdego dnia zarejestrowany gracz może po zalogowaniu na konto zakręcić kołem bonusów. O ile najczęściej trafia się niestety puste pole bez nagród, o tyle gracze stosunkowo często trafiają także na bonusy, a mianowicie: Bonus Sport (5 zł), Super Sport Bonus (10 zł), Mega Sport Bonus (30 zł) oraz Wirtualne Bonus (5 zł). Najrzadziej trafia się natomiast pole jackpot, które każdego dnia może wystąpić tylko raz. Wygrana to 10,000 zł. A zatem, jeśli zastanawiasz się, jaka oferta na dziś czeka na Ciebie u bukmachera, w przypadku Superbet możesz liczyć na niespodziankę.

Super Bonus w zakładach akumulowanych

Wielu typerów z prawdziwą pasją obstawia zakłady akumulowane z dużą liczbą zdarzeń na kuponie. W ten sposób można uzyskać wysoki kurs całkowity, który nawet przy niskiej stawce oferuje potencjalnie dużą wygraną. Oczywiście prawdopodobieństwo trafienia takiego kuponu jest niskie, ale to nie zniechęca graczy, którzy z dużą wytrwałością posyłają kolejne „taśmy”. Dostępna oferta na dziś w Superbet, a mianowicie Mocne Uderzenie, pozwala zgarnąć super bonus w przypadku trafienia zakładu combi z przynajmniej pięcioma zdarzeniami. Gracz otrzyma premię w wysokości 7% wygranej. Natomiast za wygrane kupony zbudowane z przynajmniej 24 selekcji, gracz może liczyć na 100% premii.

Program lojalnościowy w Superbet

Ostatnia propozycja jest adresowana do graczy, którzy wolą obstawiać zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych. Wbrew pozorom wciąż całkiem duża liczba typerów decyduje się na taki old school, wybierając klimat oferowany przez punkty naziemne. W Superbet istnieje jeszcze jeden powód, dla którego warto obstawiać zakłady w punktach. Obowiązuje tu program lojalnościowy, w którym gracze mogą zbierać punkty za obstawione zakłady, a następnie wymienić je na bonusy i nagrody. Szkoda, że taka oferta na dziś nie jest dostępna w serwisie internetowym bukmachera.

Czytaj również:  Jakie typy mundial warto wziąć pod uwagę?

Oferta na dziś dostępna w Superbet

Powyżej opisaliśmy jedynie najpopularniejsze oferty na dziś dostępne w serwisie bukmachera Superbet. Pełna oferta promocyjna jest jednak dużo bardziej obszerna. Warto wspomnieć jackpoty za typowanie wskazanych spotkań, bonus do zgarnięcia w każdy weekend, czy też możliwość obstawiania sportów wirtualnych bez podatku od stawki. Ponadto, dostępna jest także atrakcyjna oferta na dziś, która może dotyczyć najciekawszych wydarzeń sportowych, które będą rozgrywane tego dnia. Jedno jest pewne, klienci serwisu bukmacherskiego Superbet codziennie będą mieli okazję, aby skorzystać z ciekawego bonusu lub promocji i tym samym podbudować swój kapitał na zakłady. Na dziś jest to pod tym względem jeden z lepszych legalnych bukmacherów w naszym kraju.