Chelsea – Real Madryt typy i analizy

Real Madryt jedzie dziś do Londynu po to, aby dopiąć swojego i przejść do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Chelsea będzie mieć z kolei drugą szansę do tego, aby pokonać Real, tym razem na własnym boisku. Mecz zapowiada się niezwykle zacięcie i wydaje się, że możemy spodziewać się piłkarskiego widowiska, na najwyższym poziomie. Sprawdźcie sami!

Chelsea Real Madryt typy

Dzisiejsze spotkanie zapowiada się niezwykle imponująco. Pomimo słabego meczu, Chelsea nadal dysponuje zespołem bardzo wartościowym, któremu brakuje po prostu wykończenia. Liga Mistrzów to odpowiednie miejsce, do odwrócenia losów dwumeczu, o czym często przekonywał się Real Madryt, który wychodził w Lidze Mistrzów z bardzo beznadziejnych sytuacji. Dziś jest to jednak zupełnie inna drużyna, która w Lidze Mistrzów nie ma sobie równych.

Według nas, Chelsea na własnym boisku pokusi się o jednego gola. W takim wypadku, Real również będzie musiał otworzyć się na grę i spróbuje zainkasować gola, który uspokoi grę i nastroje na Stamford Bridge. Chelsea zapewne ruszy na Real, co może przynieść bramkę, dalej powinno potoczyć się już według scenariusza, gdzie to Real obejmie prowadzenie.

Typujemy: X/Real Madryt i obie strzelą (2.35) Superbet

Czytaj również:  Belgia – Szwecja analiza i typy