Chelsea – Liverpool analiza i typy

Rozgrywki Premier League potrafią dostarczyć nam wielu wrażeń, więc chętnie śledzą je nie tylko Anglicy, ale też Polacy i kibice z innych krajów. W najbliższym meczu będziemy mogli zobaczyć starcie pomiędzy Chelsea a Liverpoolem. Jak obstawiane jest to spotkanie? Która drużyna typowana jest na zwycięzcę i gdzie obejrzymy mecz Chelsea – Liverpool? Odpowiadamy!

Chelsea – Liverpool typy

Chelsea jest aktualnie w fazie gruntownej przebudowy i praktycznie większość składu została wymieniona. Podobne działania podjęto w Liberpoolu, choć widać, że nie są one tak drastyczne, jak u przeciwników. Tutaj bardziej skupiono się na poprawie gry i pomocy drużynie. Dlatego dzisiejsze spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie i należy spodziewać się wielu goli, zwłaszcza że obie drużyny są zdeterminowane i chcą brać udział w Lidze Mistrzów.

Która drużyna zatem może wygrać? Trzeba przyznać, że typerzy nie mieli zbyt łatwego zadania, ponieważ poziom gry obu drużyn jest wyrównany. Dlatego najczęściej mówi się o remisie.

Mecz Chelsea z Liverpoolem odbędzie się 13 sierpnia 2023 roku na Stamford Bridge w Londynie. Początek spotkania o godzinie 17:30, a transmisję będzie można śledzić na platformie streamingowej Viaplay.

Typ: Chelsea (2.70) Superbet

Czytaj również:  FC Porto - Barcelona analiza i typy