Borussia Dortmund – RB Lipsk typy (03.03)

Dzisiejszego wieczora, szykuje się nam bardzo ciekawy mecz! O godzinie 20:30 dojdzie do spotkania pomiędzy Borussią Dortmund, a drużyną RB Lipsk. Co ciekawe, w ostatnich 3 spotkaniach tych drużyn, wygrywali wyłącznie goście. Dziś jednak może być zupełnie inaczej, choć obie drużyny z pewnością dadzą nam powody do tego, aby być zadowolonym z widowiska.

Borussia Dortmund RB Lipsk typy

W naszej opinii jest to super mecz, na przełamanie gospodarzy, którzy mogą dziś sięgnąć po lidera Bundesligi. Nawet jeśli będzie to tylko chwilowa radość, Dortmund dołoży kolejną cegiełkę do tego, aby zrównać się z aktualnym liderem, czyli Bayernem Monachium. Dziś w drużynie gości zabraknie podstawowego bramkarza, co jest bardzo ważną informacją przed meczem. Uważamy, że wpłynie ona na to, jak potoczy się dzisiejszy mecz.

Aby jednak nie iść w zaparte, co do wygranej konkretnego zespołu, postawimy wysoki kurs na over 3.5 bramki. Nierealne? Wystarczy, że RB Lipsk strzeli jedną bramkę, wtedy Dormund będzie musiał ruszyć na 100%, aby zgarnąć wygraną, na własnym stadionie. Myślę, że wynik będzie jak zwykle, wysoki!

Nasz typ: Over 3.5 bramki (2.50) Superbet

Czytaj również:  Heracles - Almere typy (31.03)