Belgia – Szwecja analiza i typy

Podczas kolejnego meczu w eliminacjach Euro 2024 zmierzy się reprezentacja Belgii ze Szwecją. Która drużyna typowana jest na zwycięzcę? Gdzie obejrzeć transmisję z tego spotkania? Sprawdź zapowiedź na mecz Belgia – Szwecja!

Belgowie to jeden z zespołów, które mają wywalczony awans do nadchodzącego turnieju. W sześciu meczach eliminacyjnych nie zaznali porażki, wygrywając pięć spotkań i jedno remisując. Mimo wszystko można spodziewać się tego, że nadal będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony podczas najbliższego meczu. Szwecja już tak dobrych wyników nie ma, bo w pięciu pojedynkach zanotowali dwa remisy i trzy porażki. Drużyna zgromadziła sześć punktów, co daje jej dopiero trzecie miejsce w tabeli. Według typerów Szwecja nie da rady pokonać gospodarzy, zwłaszcza że aktualnie to jeden z najlepszych zespołów na świecie.

Belgia – Szwecja – gdzie oglądać transmisję ze spotkania?

Reprezentacja Belgii podejmie Szwecję 16 października 2023 roku. Początek spotkania o godzinie 20:45 na Stadionie Króla Badouina w Bruksesli, a transmisję będzie można obejrzeć na Polsat Sport lub online.

Typ: Obie strzelą – NIE (2.15) Superbet

Czytaj również:  Nasze typy na kolejny Superpuchar Europy