Site icon legalbukmacher.pl

Bayern Monachium – Manchester City typy i analizy

Rewanżowy mecz w Monachium zapowiada się na iście interesująco. Bayern Monachium musi od pierwszych minut zacząć odrabianie strat. Czy jednak Bayern Monachium będzie w stanie to zrobić na własnym boisku, przy tak dobrze grającej drużynie z Manchesteru? Mamy już swój pogląd na ten mecz. Zapraszamy do analizy!

Bayern Monachium Manchester United typy

Według nas, dzisiejsze spotkanie będzie dosłowną kopią tego, co widzieliśmy przed tygodniem. Podobnie jak wczoraj AC Milan pokonał drugi raz Napoli, ponownie dziś spodziewamy się, że Manchester City znów da nauczkę Bayernowi, który jest aktualnie w kryzysie. Drużyna z Monachium nie wie zarówno jak grać w ofensywie, jak i w obronie. Skutkiem tego, jest łatwym rywalem dla drużyny pokroju City, która doskonale wie, jak wykorzystywać wszystkie akcje na boisku.

Owszem, Bayern Monachium gra u siebie i będzie miał za sobą kibiców. Niemniej jednak uważamy, że City stanie na wysokości zadania i będzie chciało pewnie wygrać również swój drugi mecz, jednocześnie dając sobie prostą przepustkę do półfinałów Ligi Mistrzów.

Typujemy: Obie strzelą – NIE (2.70) Superbet

Exit mobile version