Arka Gdynia – ŁKS Łódź analiza

Mecz pomiędzy Arką Gdynią a ŁKS-em Łódź jest bez wątpienia, najlepszym spotkaniem zarówno kibicowskim, jak i sportowym, w dzisiejszym dniu. Wszystko przez konotacje kibicowskie, a także tabelę ligową, która w wypadku wygranej każdego z zespołów, da im odpowiednie profity. Zapraszamy!

Arka Gdynia ŁKS Łódź

Jeśli chodzi o gospodarzy tego spotkania, Arka Gdynia zajmuje aktualnie 7 lokatę, mając tyle samo punktów co Stal Rzeszów. W walce są baraże, które dla Arki Gdyni są nadal w zasięgu, jeśli dziś wygrają mecz na własnym boisku. Z kolei ŁKS Łódź jest dość pewny awansu do Ekstraklasy, lecz musi pilnować swojej pozycji w tabeli, ponieważ strata punktów sprawi, że będzie mieć ona tyle samo co Ruch Chorzów, jeśli ten wygra swoje spotkanie. Jak wiec widać, dla obu ekip, będzie to bardzo spore wyzwanie.

Skutkiem tego, postanowiliśmy pójść w remis, który każdemu zespołowi da jeden punkt. W wypadku ŁKS-u, będzie to wystarczająca przewaga, aby być pewnym awansu. Z kolei Arka Gdynia, będzie musiała liczyć na potyczkę Stali Rzeszów.

Typ: Remis (3.50)

Czytaj również:  Czechy – Mołdawia analiza i typy