Angers – PSG typy i analizy

Mecz pomiędzy Angers a PSG może nie należy do największych szlagierów. Jest to jednak spotkanie, które może być miłe dla oka i łatwe do typowania. Liczymy w tym spotkaniu na wiele bramek, zarówno ze strony PSG jak i Angers. Pytanie jednak, czy mocno osłabiona drużyna Angers ma dziś jakiekolwiek szanse?

Angers PSG typy

Dzisiejszy kurs na PSG, który oscyluje w granicach 1.25 nie jest przesadny. Drużyna PSG ma również kilka istotnych absencji w zespole, jednak jako kolektyw, są o wiele mocniejszą drużyną od Angersów, którzy niestety, ale nie mają piłkarzy na ich poziomie. Skutkiem tego, drużyna PSG ma dziś zdecydowanie bardziej ułatwione zagranie.

Warto zwrócić uwagę, że PSG potrzebuje kolejnych punktów w lidze, dlatego bardzo trudno myśleć o odpuszczeniu tego spotkania, bądź wystawieniu rezerw. Wręcz przeciwnie, PSG zaoferuje to, co ma wśród piłkarzy na boisku i dopiero po ustaleniu wyniku, będą możliwe zmiany wśród piłkarzy. Oznacza to, że PSG ma dziś szansę strzelić przynajmniej kilka goli, co może nam dać mocno overowy wynik.

Typujemy: Over 3.5 bramki (2.0) Superbet

Czytaj również:  Chippenham Town - Taunton Town analiza i typy