Free spiny za rejestrację w Superbet

Superbet należy do grona legalnych polskich bukmacherów, którzy nagradzają swoich nowych graczy licznymi promocjami. Jednak co więcej, Superbet nie zapomina przy tym o swoich stałych klientach, którzy każdego roku inwestują w typowanie zakładów wzajemnych spore środki. Jedną z ciekawszych promocji, dostępnych u tego operatora jest promocja SupeSpin, która gwarantuje free spiny za rejestrację. Jeśli chcesz dowiedzieć się, na czym dokładnie polega ta promocja i ile pieniędzy możesz w niej zyskać, koniecznie zapoznaj się z treścią poniższego artykułu.

Free spiny za rejestrację – jak skorzystać z promocji?

Z promocji SuperSpin skorzystać mogą wyłącznie ci gracze, którzy zdecydowali się na założenie konta internetowego w Superbet. Osoby, typujące zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych nie mają możliwości zakręcenia kołem. Na szczęście sama rejestracja w Superbet jest niezwykle prosta i nie zajmie ci więcej niż dziesięć minut. Co więcej, jeśli dotychczas nie miałeś konta u tego operatora, będziesz mógł, poza SuperSpniem, skorzystać z niezwykle atrakcyjnego bonusu powitalnego, który u operatora Superbet wynosi aż do 1555 złotych.

Promocja SuperSpin wystartowała 1 maja 2021 roku, a jej koniec został zaplanowany na 30 września 2022. Jednak mimo zbliżającego się terminu jej zakończenia, warto jeszcze spróbować swoich szans z kołem do kręcenia.

SuperSpin to promocja dostępna dla wszystkich graczy, którzy przeszli pełną rejestrację konta. Jeśli rozważałeś korzystanie z konta tymczasowego, musisz wiedzieć, że nie będziesz mógł zakręcić kołem. Oferta zostanie odblokowana maksymalnie do 72 godzin od chwili, w której zdecydujesz się dokończyć rejestrację. Jeśli spełnisz wszystkie powyższe kryteria, wówczas zyskasz dostęp do zakładki z kołem. Każdego dnia masz możliwość jednokrotnego zakręcenia kołem i zgarnięcia wygranej z pola, na którym zatrzyma się wskaźnik.

Jakie free spiny za rejestrację można zgarnąć?

Każdy gracz, każdej doby może zakręcić kołem, by zgarnąć atrakcyjny bonus. Te kształtują się w następujący sposób:

  • Sport Bonus – bonus o wartości 5 złotych do wykorzystania na typowanie sportu, szansa na wykręcenie pola wynosi 2 – 40%,
  • Super Sport Bonus – bonus o wartości 10 złotych do wykorzystania na typowanie sportu, szansa wykręcenia pola wynosi 2 – 15%,
  • Mega Sport Bonus – bonus o wartości 30 złotych do wykorzystania na typowanie sportu, szansa wykręcenia pola wynosi 1 – 15%,
  • Wirtualne Bonus – bonus o wartości 5 złotych do wykorzystania na typowanie sportów wirtualnych,
  • Wpłać 50, odbierz 50 – bonus o wartości 50 złotych, przyznawany od depozytu, 100% do 50 złotych,
  • Gry Karciane Bonus – bonus o wartości 10 złotych, do wykorzystania na typowanie gier karcianych,
  • JackPot 2000 PLN – bonus o wartości 2000 złotych – gracze mogą wykręcić to pole maksymalnie 5 razy podczas całego okresu obowiązywania promocji,
  • Brak wygranej – w danym dniu nie zostanie przyznany bonus.
Czytaj również:  Warto wiedzieć zanim założysz konto u bukmachera cz.1

Zasady korzystania z bonusów?

W zależności od pola, na którym zatrzyma się wskaźnik, gracze mogą wykorzystać bonus w dowolny sposób lub na określoną kategorię zakładów wzajemnych. W przypadku bonusów „Sport Bonus”, „Super Sport Bonus” i „Mega Sport Bonus” do obrotu zaliczą się wyłącznie zakłady postawione na tradycyjne zdarzenia sportowe. W przypadku bonusu „Wirtualne Bonus” gracze mogą typować wyłącznie sporty wirtualne. Z kolei w ramach bonusu „Gry Karciane Bonus” środki mogą być przeznaczone wyłącznie na typowanie gier bonusowych. Wszystkie pozostałe bonusy gracze mogą wykorzystywać zgodnie z własnymi preferencjami, pamiętając o konieczności spełnienia warunków regulaminu.

Decydując się na udział w promocji, musisz pamiętać, że w przypadku Superbet na koncie możesz mieć jednorazowo aktywny tylko jeden bonus. To znaczy, że jeśli jeszcze nie wykorzystałeś free spinu za rejestrację z dnia poprzedniego, to nie będziesz miał możliwości aktywowania kolejnego bonusu. Z kolei, do obrotu bonusem przyznanym w ramach promocji zaliczają się wyłącznie te kupony, które zostały zamknięte i rozliczone. Jeśli zdecydujesz się anulować zakład, wówczas nie będziesz mógł go wliczyć do obrotu.

Na szczęście kwoty bonusów są w wysokości umożliwiającej sprawne wytypowanie zakładu bez nadmiernego ryzyka. Inaczej sytuacja wygląda jednak w przypadku bonusu JackPot 2000 PLN. Gracz, któremu uda się wykręcić to pole nie musi się jednak obawiać. Tutaj operator daje aż 7 dni na wykonanie pełnego obrotu środkami. Co ważne, środki z bonusu wliczą się w obrót wtedy, gdy postawisz kupon pojedynczy, kombinowany lub systemowy, dla którego wartość kursu wyniesie co najmniej 1.60, w przypadku kuponów solo i systemowych oraz 2.00 w przypadku kuponów AKO. Pamiętaj, że do obrotu nie wliczają się kupony stawiane w ramach promocji Super Kursy.

Super Spin to jedna z ciekawszych promocji, jakie zaproponowali legalni polscy bukmacherzy. Superbet zyskał dzięki niej wielu nowych graczy, którzy chętnie wracali na stronę operatora, by zgarnąć dodatkowe środki do typowania zakładów wzajemnych. Niestety, wszystko co dobre musi się w końcu skończyć, więc i SuperSpin powoli zbliża się do końca. Jeśli chcesz mieć szansę na skorzystanie z tej promocji koniecznie już teraz załóż konto. Free spiny za rejestrację czekają już tylko o końca tego miesiąca.

Czytaj również:  Jakie opinie ma bukmacher Superbet?